Cyprus Graffiti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyprus Graffiti

Cyprus Graffiti Kıbrısta Graffiti

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar !

3 posters
YazarMesaj
MeLix
Çaylak
Çaylak

Erkek Mesaj Sayısı : 6

Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar ! Empty
MesajKonu: Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar !   Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar ! Icon_minitimePerş. 14 Şub. - 9:30

Eved aRkadaşlar RAP se ağer buyrun içiNizdeki o WazqeciLmez Şeyi kendi ifadeLerinizLe açıklayın..
HadesMzy
Forum Ustası
Forum Ustası
HadesMzy

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar !   Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar ! Icon_minitimeCuma 15 Şub. - 1:37

MeLix demiş ki:
Eved aRkadaşlar RAP se ağer buyrun içiNizdeki o WazqeciLmez Şeyi kendi ifadeLerinizLe açıklayın..

writer dediin ztn hip-hop takılır.. hele rapin o ritimleri ile ilhama gelip bişeler karalamak.. o duygu burda tarif edilemess.. Mudluluun resmini çizmek gibi olur Very Happy.. üsdelik tecrübe konuşan bi örnek Very Happy biz thc olarak graff'lamadan 1-2 saat önce rap dinlemee başlarık havaya girmek için.. terapi gibi gelir... bu yüzden graffitici herif= rapci herif Very Happy:D;)Wink
http://www.hadesmc.tr.gs
fatalflex
Forum Ustası
Forum Ustası
fatalflex

MesajKonu: Geri: Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar !   Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar ! Icon_minitimeCuma 15 Şub. - 16:38

rap müzik anlatılmaz zuhahahahahahah:D:Dçok seviyorum bu müziği punk is not dead fuck dead punked
HadesMzy
Forum Ustası
Forum Ustası
HadesMzy

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar !   Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar ! Icon_minitimePaz 17 Şub. - 2:11

fatalflex demiş ki:
rap müzik anlatılmaz zuhahahahahahah:D:Dçok seviyorum bu müziği punk is not dead fuck dead punked

kanka ben aşığım bu müziğe Very Happy:D I love you.. bence hayatımda rap olmasa hayatım çok dandik olurdu (şimdikindende dandik Very Happy:D:D)
http://www.hadesmc.tr.gs

Graffer'ın kanının Her damlasında RAP yatar !
1 sayfadaki 1 sayfası