Cyprus Graffiti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyprus Graffiti

Cyprus Graffiti Kıbrısta Graffiti

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mobsta&Kötüörnek Dünyanın Son Durumu

YazarMesaj
CyniC
Cool-Üye
Cool-Üye
CyniC

Erkek Mesaj Sayısı : 17

Mobsta&Kötüörnek  Dünyanın Son Durumu Empty
MesajKonu: Mobsta&Kötüörnek Dünyanın Son Durumu   Mobsta&Kötüörnek  Dünyanın Son Durumu Icon_minitimePerş. 24 Ocak - 17:15

Dünyanın Son Durumu_ Kan gölü oldu her yer şehitler giddi birer birer bunun feryadını analar çeker gözyaşı döker yüreğine kara ağlar örer oğlu için hasret çeker terör bu zamanda moda çocukları bile sardı sonunda aydınlığa karanlık düştü bir anda dünyama cesurluk vardı her akan kanda gözyaşları dinmedi her geçen zamanda boş sözlerdi kaynayan kazanda vazgeçen olmadı bu oyunda silah her askerin gangsterin boynunda ölümdü bu oyunun sonuda gözler namuda düşünceler havada,soru işaretleri hep kafada, insanlar hep ölüm sefasında,.söylenen sözler yalanın arkasında saklanmakta boş sözler kafa karıştırmakta gözlerde yaş, kan misali akmakta tüm kanlara kötülük virüsü bulaşmakta her scandan sonra virüs artmakta tüm dünyayı sarmakta herkes birbirinin kuyusunu kazmakta para her geçen gün insanları arsızlaştırmakta iylikler bile karşılıksız kalmakta gerçekler su yüzüne çıkmakta savaş insanları çiçek gibi sararıp soldurmakta kalemimi her elime aldığımda hayatı oyun sandığımda her zaman kaybeden ben oluyorum gün geçtikçe hayattan soğuyorum bir adım uzaklaşıyorum bir ses duyuyorum ya hell room ya paradise room daha bidmedi

sıra MOBSTA da

seçenek bol git adam gasp et yada banka soy gangster tasla daya kafaya 9mm sanma bizi toy taktik hep aynı mobsta mic in kralı ben hustlalara inanmam bileğimin hakkıyla kazanırım haram parayla nereye kadar hep düşünce zarar werilecek en son karar ya tamam ya dewam A.K.A KötüÖrnek & Mobsta Kıbrıs Ve Ankaradan gelen iki ses

Mobsta&Kötüörnek Dünyanın Son Durumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-