Cyprus Graffiti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cyprus Graffiti

Cyprus Graffiti Kıbrısta Graffiti

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

LÜTFEN HERKES OKUSUN

5 posters
YazarMesaj
fatalflex
Forum Ustası
Forum Ustası
fatalflex

LÜTFEN HERKES OKUSUN Empty
MesajKonu: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeÇarş. 12 Eyl. - 14:31

Öncelikle herkese selamlar...Umarım forumda iyi vakit geçiriyorsunuzdur

Buradaki birçok kişi belki bilmez ama Hadesin bu siteyi kurmakta iki amacı vardı:

1-Kıbrısta graffitiyi gerçekten hakettiği yere getirmek
2-arkadasın biriyle olan bir hesaptan dolayı

Şuanda iki hedef doğrultusunda da hızla ilerliyoruz.Bazen ben Hades'e birşeyler sorarım,fikirlerimi belirtirim,bazen o bana düşüncelerini söyler...Bu fikir alışverişlerindeki tek amaç yukarıda belirttiğim iki ana hedefe doğru ilerlemektir.Bu alışverişlerdeki amaç Kıbrıs'ta graffiti? denince akıllara www.cyprusgraffiti.yine.biz adresini getirmektir,ama 2 gün sonra ama 5 ay sonra bu amacı gerçekleştireceğiz,çünkü buna inanıyoruz.Ama siz de takdir edersiniz ki,bu saydığım hedefler 2-3 kişiyle gerçekleştirilecek hedefler değil.Bu hedefleri gerçekleştirebilmemiz için,Kıbrısta gerçekten grafitiye-rap'e gönül veren,bu sanatı hakettiği yere getirmeye çalışmak için içinde bir istek duyan,graffiti çizen ya da çizemeyen(ben grafitiyi asla beceremedim) ama gerçekten içinde birşeyler hisseden herkesi bir çatı altında toplamamız lazım.

Ama bu kadarla da bitmiyor.Tek çatı altında topladığımız arkadaşlarımızın da bize hedeflerimizi gerçekleştirebilmek için destek vermeleri gerekiyor.Destekten kastımız sokağa çıkıp da duvarlara www.cyprusgraffiti.yine.biz yazmak(yapabilirseniz ne güzel)ya da para toplamak gibi şeyler değil.Sizlerin internet üzerinden vereceğiniz destekle biz bütün bu hedeflere ulaşabiliriz.

Yalnız ortada şöyle bir durum var.Sitenin 48 üyesi ve 108 mesajı var.O 108 mesajın 67'si de bana ve Hades'e ait.46 üye sadece 41 mesaj atmış.Bazı üyeler hiç mesaj atmamış,bazı üyelerin 2-3 mesajı var,ve forumda hiç cevaplanmamış birsürü konu var.Hades'le ben bu site için emek harcıyoruz(her ne kadar benim teknik anlamda bir katkım olmasa da),yeni konular açıyoruz:yabancı ülkelerden greaffiti örnekleri sunuyoruz,ünlü wrtierların graffitilerini koyuyoruz,basında graffiti ile ilgili çıkan haberleri sizinle paylaşıyoruz,videolar koyuyoruz vs. vs.Sizden ricamız bu çalışmalarımıza cevap verin ki doğru yolda olup olmadığımızı anlayabilelim.Beğendiyseniz beğendiğinizi belirtin(konulara cevap vererek tabii ki),teşekkürler,güzel çalışma vs.Beğenmek zorunda da değilsiniz(kesinlikle saygılıyız),neden beğenmediğinizi söyleyin.Bir hatamız olursa bizi uyarın,ya da bir öneriniz varsa,forumla ilgili veya herhangi bir konuda fikriniz ya da probleminiz varsa bize iletin,size yardımcı olmak için elimizden gelen herşeyi yaparız.Sizin tek bir mesajınız bile bu sitenin gelişmesine katkı yapacak,bunu bilin.Site daha çok yeni ve yeterince tatmin edici olmayabilir.Ama bu problemi de sizlerin yardımıyla aşmayı umuyoruz.Lütfen konulara cevap yazın,kendiniz konu açın,forumu bilmeyenlere anlatın, link gönderin.

İki dakikasını ayırıp da bu yazıyı okuyan herkese teşekkür ediyorum.Anlattıklarımı ister dikkate alırsınız,ister "hassiktir lan ordan sen kimsin de bunları söylüyorsun" dersiniz,orası sizin bileceğiniz iş.Dikkate alanlara sesleniyorum,lütfen bize destek verin ve hedeflerimize birlikte ulaşalım.

respect...
HadesMzy
Forum Ustası
Forum Ustası
HadesMzy

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeCuma 14 Eyl. - 7:39

walla kanka chok önemli konulara deyinmişsin... Evet arkadaslar durum bu.. Daha iyi yerlere geleceğimiz düşüncesiyle.. stay tuned... respect!..
http://www.hadesmc.tr.gs
fatalflex
Forum Ustası
Forum Ustası
fatalflex

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeCuma 14 Eyl. - 13:14

inşallah bu konuya da hades ve benden başka biri cevap verir
LOgan
Çaylak
Çaylak

Kadın Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: LOgan   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeCuma 26 Ekim - 19:20

ewt kazın dogru slen her yerde snn ismin gecer bzda sdece okumaktayık study
açılın bea artk yazın braz msj coşsun site kibrısın ilk graffiti sitesidr ya isteyen rakip çıkabilir bu steye cheers uyuruk bea bz Sleep
dillirouw*fery
Çaylak
Çaylak

Kadın Mesaj Sayısı : 7

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimePtsi 28 Ocak - 17:17

ewd benden da desdegg coqq haklısınızz benda dahıı hepımızz uyurughh :p:p gerceghden hersey gsell sıtede tek eksıkk fatalflex ın da dedigi gibi konuların havada galmasıdrr..ama benje brazz zamana bırakınn we ılgısı olan herkezz zaten bıseyler yapacakdırr. :Drakıpp bıle cıkabılırr cuznnlarr :d:D
HadesMzy
Forum Ustası
Forum Ustası
HadesMzy

Erkek Mesaj Sayısı : 61

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeC.tesi 2 Şub. - 21:56

dillirouw*fery demiş ki:
ewd benden da desdegg coqq haklısınızz benda dahıı hepımızz uyurughh :p:p gerceghden hersey gsell sıtede tek eksıkk fatalflex ın da dedigi gibi konuların havada galmasıdrr..ama benje brazz zamana bırakınn we ılgısı olan herkezz zaten bıseyler yapacakdırr. :Drakıpp bıle cıkabılırr cuznnlarr :d:D

Ferooooosh Very Happy.. Hoshgeldin aramıza Very Happy.. Wallai tanıtıma ihtiaç war ama maalesef tanıtım sıfır... Wallai desdeg çıkın ama rakip çıkmaın Razz:P:P lol!
http://www.hadesmc.tr.gs
dillirouw*fery
Çaylak
Çaylak

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeÇarş. 6 Şub. - 1:30

HOSBULdUmm cuznn Very Happy .. gorghma yaU tanıdAcaık sızıda yawas yawas(qorqma bn rakıp dEilMM ) =)) Very Happy lol![/url]
dillirouw*fery
Çaylak
Çaylak

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeC.tesi 16 Şub. - 23:22

ark.lar Pless eLıNIzı gorkak alısdırmaıN..gorkunun ww.cypgraf...yine.biz 'e faydası y0q..:d Razz
SENKAN

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Geri: LÜTFEN HERKES OKUSUN   LÜTFEN HERKES OKUSUN Icon_minitimeC.tesi 26 Eyl. - 22:13

selamlar baylar nasilsiniz. ben Pessimist. grafiti derik dururuk ama nere kadar bu grafitiyi bizim deil basdakilerin ogrenmesi lazimki bizim icinde bu bir yasak deilde eglence bir meslek hline gelsin. umarim bunu basaririk

LÜTFEN HERKES OKUSUN
1 sayfadaki 1 sayfası